Przeskocz do treści

Wokół Biskupca

Wyruszając na naszą trasę rowerową 🚴‍♀️🚴, przemierzyliśmy urokliwe miejsca wokół Biskupca. Tam, pomiędzy kępkami zielonej trawy 🌾🌾, wiodła nasza droga, przepływając obok tajemniczego lasu 🌲🪵🌳pełnego leśnych duchów. Podążając dalej, penetrowaliśmy leśny kompleks nadleśnictwa Wipsowo Sadłowo.
W tym urokliwym zakątku przyrody 🏞 zaszczepiona została niezwykła ścieżka przyrodniczo-edukacyjna. Podążając jej śladami, mogliśmy wniknąć w tajemniczy świat leśnych duchów , jakbyśmy przekroczyli granice ich królestwa.
Zapoznaliśmy się z historią bitwy o wodę 🌊💦, która rozegrała się wiele lat temu. Wędrując z dala od cywilizacji, zanurzeni w lesie Sadłowo, który sąsiadował z wsią Węgój i poznaliśmy ukryte zakątki.
Podczas naszej wędrówki, zdecydowaliśmy się na chwilę odpoczynku i zatrzymaliśmy się w wyznaczonym miejscu na ognisko . Nad rozpalonym płomieniem piekliśmy soczyste kiełbaski. Przy dźwiękach żartów, śmiechu i zabawy, nasze serca napełniały się radością.
Cała podróż nie tylko była barwna, ale również przyniosła nam wiele radości. Odkrywaliśmy tajemnicze miejsca, spotykając się zarówno z historią, jak i pięknem natury. 🙂🙃😉

Zadanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2023 i jest dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *