Przeskocz do treści

Zawody pływackie z sukcesami

Brawo, brawo, brawo….. Kuba zajął II miejsce na 50 m i otrzymał srebrny medal, a razem z Marcinem i kolegami z ZPE zdobyli III miejsce i brązowy medal w sztafecie na 50 m.
Gratulujemy ! Zawody w Krakowie zakończyliśmy z sukcesami. Nasi koledzy Kuba i Marcin wzięli udział w III Narodowej Gali Stowarzyszenia Halliwick Polska,
która odbyła się w Krakowie. Naszych pływaków jak zawsze wspierała Pani Dorota. W zawodach wzięli udział też nasi przyjaciele z ZPE. W sumie w zawodach wzięło udział 85 niepełnosprawnych zawodników z całej Polski. Uczniowie z ZPE pięknie popłynęli na dystansach 25m i 50 m i w sztafetach. Rezultatem jest znaczne poprawienie swoich czasów oraz medale: złoto na 25m dla Jakuba Kowalczyka, srebro na 25m dla Kasi Borkowskiej oraz brąz dla Bartka Lubowieckiego i Konrada Szczęsnowicza, którzy z Kubą i Marcinem z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Wyjątkowe Serce stworzyli drużynę w sztafecie na 50m. Finał na 25m został zdominowany przez Olsztyn gdzie na 6 zawodników aż 4 było z naszego miasta.