Przeskocz do treści

Bal Andrzejkowy w Medyku

Jak co roku w Szkole Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi, zorganizowano dla nas huczną zabawę Andrzejkową. W balu w „Medyku” udział wzięli także podopieczni dps-ów w Grazymach i Jezioranach.

W „Medyku” uczą się m.in. terapeuci, których miejscem przyszłej pracy będą przede wszystkim warsztaty terapii zajęciowej czy domy pomocy społecznej. To właśnie przyszli terapeuci przygotowują scenariusz balu i zajmują się jego organizacją.

Zajęcie podczas balu mieli też uczniowie zdobywający wykształcenie na kierunku technik usług kosmetycznych.  Malowanie twarzy cieszyło się wielkim powodzeniem wśród uczestników balu. Mieliśmy także do dyspozycji bufet z napojami, kanapkami oraz przekąskami. Nieodłącznym elementem zabawy były stanowiska z wróżbami, a nad bezpieczeństwem uczestników balu czuwali ratownicy medyczni.

Oprócz pląsów na parkiecie szkolnej sali sportowej do przebojowej muzyki, nie zabrakło też andrzejkowych wróżb i konkursów z nagrodami. Królem balu został Adrian, a najaktywniejszą terapeutką na parkiecie została pani Ela z naszego Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Bardzo dziękujemy organizatorom i za rok chętnie do Was wrócimy.

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *